fbpx

Svadby, portréty a rodinné udalosti.
Ponúkam profesionálne fotografické služby. Vo svojich umeleckých fotografiách zachytávam emócie, zážitky a momenty zo svadieb a rodinných osláv. V ponuke mám balíčky fotografických služieb od najjednoduchších až po zachytenie celého príbehu svadby alebo rodinnej oslavy do posledného detailu. Okrem digitálnej fotografie využívam aj klasické analógové fotoaparáty. Výnimočný vzhľad portrétu tradičnej fotografie má trvale vysokú umeleckú hodnotu. Finálne fotografie následne upravujem odbornou retušou a farebnou korekciou. Výsledok práce Vám odovzdám spracovaný na digitálnom médiu, DVD, USB kľúči, na kvalitnom fotopapieri alebo vo forme fotoknihy.


Pre firmy a organizácie.
Ponúkam profesionálne fotografické služby pre firmy a organizácie. Fotografujem komerčné priestory, stroje a zariadenia pomocou profesionálnej techniky a umelého zábleskového osvetlenia. Používam overené spôsoby ako umiestniť, nasvietiť a zachytiť produkt tak, aby výsledné fotografie oslovili Vašich zákazníkov. Fotím pre katalógy, online obchody, fotografovanie jedla a gastronómie, priestory a zariadenia reštaurácií a hotelov. Všetky finálne fotografie prechádzajú odbornou retušou, úpravou kontrastu a farebnou korekciou.


Moje ceny závisia od povahy a objemu objednaných služieb, preto vždy preferujem osobnú konzultáciu. Kedykoľvek ma kontaktujte a teším sa na prípadnú spoluprácu.

O MNE  KONTAKT